سیاست حریم خصوصی ناکو هوم

سیاست حریم خصوصی ناکو هوم و تمامی مطالب و اطلاعات سایت ناکو هوم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد. لذا هرگونه استفاده و فعالیت کاربر در هر قسمتی از سایت به منزله پذیرش تمامی قوانین ناکو هوم و سیاستهای حفظ حریم خصوصی و آگاهی نسبت به نحوه استفاده از وب سایت ناکو هوم می‌باشد.

  • فروشگاه ناکو هوم ضمن احترامی که برای حریم شخصی مشتریان و کاربران خود قائل است، برای استفاده از امکانات وب سایت و ارائه خدماتی مطمئن اطلاعاتی را از کاربران خود اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی درخواست می‌کند. اطلاعاتی مانند: آدرس، شماره تلفن و ایمیل، شماره حساب (جهت عودت وجه در صورت لزوم)، که درج اطلاعات صدرالذکر توسط کاربر به منزله تایید و صحت آنها بوده و تمامی مکاتبات نیز از همین طریق با کاربر انجام خواهد شد‌‌. و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد شهر کودک می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری را درخواست کند.
  •  لازم به ذکر است که مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن فرد دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش اعلام نمایند در این صورت ناکو هوم تنها برای ارسال همان محصول سفارشی از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
  •  فروشگاه ناکو هوم ممکن است برای ارتباط با مشتریان خود بهینه‌سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی ازبرخی اطلاعات کاربر که البته منافاتی با محرمانه بودن اطلاعات نداشته، استفاده کند و همچنین برای اطلاع رسانی رویدادها اخبار خدمات و سرویس های ویژه برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند در صورتی که کاربران تمایلی به دریافت این گونه ایمیل و پیامک ها نداشته، می‌توانند عضویت خود و دریافت خبرنامه شهر کودک را در پروفایل خود لغو کنند.
  •  ناکو هوم ممکن است نقد و نظرات ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد. شهر کودک از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده خواهد نمود.
  •  فروشگاه ناکو هوم متعهد می‌شود که تمامی اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را محترم شناخته و محرمانه محفوظ دارد و تنها در صورت استفاده غیر مجاز و غیر قانونی و با ارائه حکم قضایی می‌تواند اطلاعات را به نهاد ثالث ذیربط، ذی صلاح ارائه دهد.
  • کاربر مسئول حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود بوده و مجموعه ناکو هوم تصرفی در اطلاعات کاربر یا ذخیره‌سازی آن نداشته و قادر به رصد و ذخیره‌سازی اطلاعات بانکی کاربرنیز نمی‌باشد شهر کودک به صراحت حق هرگونه سوء استفاده از کارت و حساب بانکی کاربر را رد می‌نماید و تمامی مسئولیت های حفظ و نگهداری از رمز عبور و  اطلاعات شخصی وحساب بانکی به عهده کاربر می‌باشد.
  •  ناکو هوم برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمامی تلاش و نیروی خود رابه کار گرفته و همواره سعی براین دارد  که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا از طریق بخش تماس با ما سایت ناکو هوم، با ما در ارتباط باشید.